Koca & Ersöz Hukuk Bürosu / Anwaltskanzlei

Çalışma Yöntemimiz

Koca & Ersöz Avukat Çalışma Yöntemi

İlk Temas / Ön görüşme
Müvekkillerimizin ihtiyaç duydukları hukuki destekle ilgili ilk temas, telefon, email üzerinden veya skype vasıtası ile kurulması.

Görüşme
Ön görüşmeden sonra, müvekkillerle konunun detaylarının görüşülmesi

Strateji Belirlenmesi
İzlenmesi gereken yolların ve yapılması gereken Hukuk işlemlerinin belirlenmesi ve bu konuda müvekkille yapılacak iş konusunda ve bu iş karşılığında alınacak avukat ücretinin kararlaştırılması ve sözleşme imzalanması. Müvekkilin vekaletname vermesi.

İşe Başlama
Kararlaştırılan işlemlere/davalara başlanır.

Süreç
İşlemler devam ederken müvekkillere posta veya email yoluyla işlemler hakkında bilgilendirilir.

Avukatlık veya danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için; aşağıdaki formu doldurabilir, info@kocaersoz.com adresine email atabilir, +90 212 660 4900 nolu ofis numaramızdan bizi arayabilir veya +90 543 449 4900 nolu WhatsApp hattımızdan bize yazabilirsiniz.

[genel_form]

Hukuk danışmanlığı hizmetlerimizi sabit bir ücret veya saatlik ücret üzerinden sunmaktayız. Farklı danışmanlık modelleri sunuyoruz! Konu hakkında bize e-posta yoluyla veya aşağıdaki formu doldurarak bilgi verebilir, maliyet tahmini isteyebilirsiniz. Ayrıca +90 212 660 49 00 (İstanbul) veya +49 30 677 901 90 (Berlin) numaralarımızdan birini arayabilir ya da +90 543 449 49 00 WhatsApp hattımızdan mesaj göndererek danışmanlık randevusu alabilirsiniz.

Sorularınız İçin Tıklayın