Koca & Ersöz Hukuk Bürosu / Anwaltskanzlei

Hakkımızda

Koca & Ersöz Avukatlık Ortaklığı / Attorney Partnership


Koca & Ersöz Avukatlık Ortaklığı / Attorney Partnership İstanbul ve Almanya’da Berlin ve Köln ofislerinde faaliyet göstermektedir. Büromuzun kurucuları Avukat Melis Ersöz Koca, M.A. (İstanbul Barosu, Berlin Barosu) ve Avukat Serhat Koca’dır (İstanbul Barosu, Berlin Barosu).

Büromuz özellikle Ticaret ve Şirketler Hukuku, Türkiye ve Almanya’da yatırımlar konusunda hukuki konular ve Türkiye ve Almanya’da şirket kuruluşları ve şirketlere hukuki danışmanlıklar, Gayrimenkul Hukuku, uluslar arası hukuk ve hukuki ihtilafların hem dava hem dava dışı yollarla çözümü konularında uzmanlaşmıştır.

Amacımız uzmanlık alanlarımız dâhilinde müvekkillerimizin tüm iş ve süreçlerinin, soru, sorun ve ihtilaflarının özelliklerini gözeterek hukuki çözümleri açık ve yalın şekilde tespit etmek ve bu çözümleri gerekli yer ve zamanda uygulamaktır.

Bu amacımızı gerçekleştirmek için, müvekkillerimizin yapısal ve sektörel özelliklerine göz önüne alarak çalışmaktayız. Uluslararası mesleki ve akademik katılım ve paylaşım çerçevesinde, İngilizce ve Almanca dillerinde mesleki düzeyde hizmet sağlayarak; çağdaş bir uygulamanın gerektirdiği en ileri ve verimli bilişim olanaklarını etkin olarak kullanmaktayız.

Mensubu olduğumuz akademik camiadaki bağlantılarımız aracılığı ile her alanda yetkili akademisyenlerden kolayca mütalaa ve danışmanlık almaktayız.

Büromuz İstanbul Alman Başkonsolosluğu Avukatlar Listesinde kayıtlı ve başta Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Hollanda olmak üzere Avrupa’nın birçok yerindeki partnerlerimizle işbirliği yapmaktayız.

Koca & Ersöz Avukatlık Ortaklığı / Attorney Partnership

Sorularınız için sayfadaki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Sorularınız İçin Tıklayın