Koca & Ersöz Hukuk Bürosu / Anwaltskanzlei

Çalışma Alanlarımız

Şirketler Hukuku

Ticari sözleşmelerin hazırlanması, Şirket ana sözleşmesi hazırlanması, Şirket kuruluşuyla ilgili belgelerin hazırlanması, Şirket tasfiye işlemlerinin yürütülmesi, Şirket adına resmi kurumlara gerekli başvuruların yapılması, Ticari görüşmeler ve uzlaşma, Bayilik ve Acentelik sözleşmeleri, Şube ve irtibat bürosu açılışı yapma.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Almanya’da Yatırım ve Şirketler Kuruluşu

Almanya’da yatırım yapmak veya şube kurmak isteyen şirketler ve kişiler için; Almanya’da şirket kuruluşu ve şirketlerin yöneticileri ve şirket çalışanlarının oturum işlemleri konularında İstanbul ve Berlin bürolarımız üzerinden Almanya genelinde hizmet vermekteyiz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Sözleşmeler Hukuku​​​​

Kira sözleşmesi, Kefalet Sözleşmesi, Satım Sözleşmesi, Eser Sözleşmesi, İş Sözleşmesi, Bağışlama Sözleşmesi, İnşaat Sözleşmesi, Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmesi ve sair sözleşmelerin hazırlanması, Sözleşme uyuşmazlıkların çözümü.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Miras Hukuku

Miras Hukukunda danışmanlık ve davaların takibi, Mirasın tespiti, Vasiyetname ve Miras Sözleşmesi hazırlanması, revize edilmesi, Mirasçılık belgesi (Veraset ilamı) çıkarılması, Ortaklığın Giderilmesi ve Muhdesat Davaları, Miras Taksim Sözleşmesi, Mirasın İntikali, Mirasın reddi, Tapu iptal ve tescil davaları konularında hizmet vermekteyiz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Almanya ve Yurtdışında Miras Tespiti ve İntikali

Başta tüm Almanya ve Avrupa genelinde miras hakları konusunda araştırmaların yapılması, kalan mirasın ve mirasçılık durumunun tespiti, Almanya’daki tapuların ve bankalardaki mevduatların Türkiye’deki mirasçılara intikali, mirasın talep edilmesi ve reddi gibi alanlarda İstanbul ve Berlin bürolarımız üzerinden Almanya genelinde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

İcra ve İflas Hukuku

Türkiye ve Almanya genelinde müvekkillerin her türlü borç ilişkisinden doğan alacakalarının tahsiline ilişkin İcra ve İflas Hukuku alanında avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ayrıca, Türk firmaları ve özel kişilerin, özellikle Almanya genelinde takibi gereken alacaklarının icra takip işlemleri ve alacak tahsili ile ilgili konularda İstanbul ve Berlin Bürolarımız üzerinden her türlü hukuki danışmanlık ve hizmet sağlamaktayız.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul alım-satım ve kira sözleşmeleri, Elatmanın önlenmesi davası, Tapu İptal ve Tescil davaları, Yabancı gerçek ve tüzel kişilerin Türkiye’de gayrimenkul edinmesi, Edinilmek istenen taşınmaza ilişkin resmi kurumlarda araştırma yapılması, Taşınmaz üzerinde irtifak ve rehin hakkı tesisi, Mimari projenin düzeltilmesi ve değiştirilmesi davaları, Teminat amacıyla taşınmaz devri sözleşmelerinin hazırlanması.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Enerji Hukuku

Yenilenebilir Enerji, EPC Sözleşmeleri, 1 MW’ye kadar lisanssız elektrik üretim sürecinde danışmanlık, Enerji tesislerinin alımı ve satımı, Enerji şirketlerinin kuruluşu, Vergisel anlamda destek, Enerji şirket müdürleri ve çalışanlarının çalışma izinlerinin alınması.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Uluslararası Hukuk

Yabancı mahkeme kararlarının tanınması ve tenfizi, Yabancı dilde sözleşmeler hazırlama, Yabancı adına kamu kurum ve kuruluşlarında başvuru ve takip işlemlerinin icrası.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİN

Sorularınız için sayfadaki formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Sorularınız İçin Tıklayın